O nas

Produkty ZIBIO to seria wyselekcjonowanych preparatów biologicznych, która została stworzona dla klientów posiadających szamba i oczyszczalnie ścieków.

Biopreparaty charakteryzują się szybkością działania, skutecznością, wysoką jakością oraz w pełni ekologicznymi rozwiązaniami , co zapewnia klientom oszczędność pieniędzy i czasu przy eksploatacji szamb i oczyszczalni.

W produktach ZIBIO znajduje się kompozycja składników biologicznych odpowiedzialnych, wspomagających i przyspieszających prawidłowe przebiegi procesu oczyszczania i rozkładania ścieków.

Wyselekcjonowane bakterie o bardzo dużej koncentracji wspomagają proces rozkładu biologicznego, składniki enzymatyczne zapewniają rozkład substancji organicznych a biologiczne aktywatory przyspieszają i optymalizują procesy mikrobiologiczne.

Zestawiona kompozycja niepatogennych mikroorganizmów o ściśle ukierunkowanym działaniu, powoduje rozpad oraz degradację szkodliwych substancji : amoniaku,azotynów,siarkowodoru,idolu,skatolu,merkaptanów,  związków fosforu jedno i dwu węglowych związków organicznych.